FAQ

Nefunguje mi živé vysílání – kde může být chyba?

  • Špatně zkopírované heslo – Často se stává, že při kopírování hesla „vypadne“ první či poslední písmenko nebo naopak se před heslem zkopíruje i mezera
  • Špatně přepsané heslo – Některé znaky se snadno zamění (např. písmeno O a číslice 0), doporučujeme heslo nepřepisovat, ale zkopírovat
  • Zastaralý prohlížeč – Pro sledování živého vysílání doporučujeme aktuální verzi Google Chrome. Problémy mohou nastat hlavně v případě staršího Internetu Explorer, který již není delší dobu podporován.
  • Nevyhovující připojení k internetu – Pokud sledujete živé vysílání na sdílené lince (bytový dům apod.), může rychlost internetu kolísat v závislosti na vytížení sítě dalšími uživateli. Doporučujeme snížit v okně pro přehrávání kvalitu streamu na minimum.
  • Blokace živého vysílání – Některé sítě mohou vysílání automaticky blokovat/zpomalovat (nemocniční internetová síť apod.). V tom případě doporučujeme vyzkoušet živé vysílání např. přes mobilní internet nebo přednášky zhlédnout později ve formě e-learningu.

Pokud ani zde nenajdete odpověď na Váš problém, neváhejte se obrátit přímo na nás. Kontaktní osobou je paní Eliška Pančochová – pancochova@solen.cz, +420 607 190 210).

Jaký je průběh živého vysílání a na koho se obrátit v případě problémů?

V pátek 26. 4. ve 14.00 a v sobotu 27. 4. v 9.00 /em> hod startujeme on-line živé vysílání. Pro spuštění odborného programu zadáte heslo, které vám bude zasláno na e-mail uvedený při registraci ve středu 24. 4. 2024.

V případě problémů s přihlášením kontaktujte:

Eliška Pančochová, DiS. (+420 607 190 210, pancochova@solen.cz)

Bude zhlédnutí semináře ve videoarchivu akreditováno?

Ano, kredity získají všichni účastníci, kteří budou sledovat on-line stream odborného programu nebo zhlédnou odborný program ve formě e-learningu , vždy alespoň z 70 %. Nestihnete-li živého vysílání, pod svými přístupovými údaji se můžete kdykoli přihlásit a začít či pokračovat ve sledování v archivu, minuty odsledované v živém přenosu a videoarchivu se bohužel NESČÍTAJÍ. Ke sledování se můžete během spuštěného e-learningu kdykoli vracet. Archiv bude zpřístupněn do 31. 7. 2024.

Kdy budou rozesílány certifikáty?

Z prezenční účasti a on-line streamu Vám certifikát zašleme do 10 dnů od skončení akce. Certifikát z e-learningu Vám bude automaticky vygenerován po úspěšném splnění testových otázek, nejpozději však do 10. 08. 2024, na e-mail uvedený při registraci.

Jak se mohu registrovat?

Pro přihlášení na on-line naleznete všechny důležité informace v sekci „REGISTRACE“. Registrace je možná do 24. 4. 2024. Kapacita pro prezenční formu je naplněna. V případě dotazů kontaktujte Dominiku Rekovou na e-mail rekova@solen.cz

Kde najdu ČLK ID?

Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány.

© 2024 Společnost SOLEN, s.r.o
Zásady ochrany osobních údajů (GDPR)
crossmenu